güngör yapı

SineklikSon yıllarda önemli bir ihtiyaç haline gelen sineklik sistemlerini firmamız gereken  en iyi malzeme kalitesi , kusursuz ölçeklendirme ve hatasız işçilikle birleştirip, ürünü en güvenli hizmet koşullarıyla, müşterilerimize ulaştırmak için çalışmaktadır.
Yaşamınızı geçirdiğiniz mekanların sağlıklı ve konforlu olacak şekilde işimiz gereği olan ürünleri hazırlayıp hayatınızı kolaylaştıracak şekilde dizayn ve üretimini yapıyoruz.
Sineklikler özellikle pencerelerde ( pimapen , ahşap doğrama , aliminyum pvc ve her nevi kullanılabilen açılıp kapanma özelliği olan her alana uygulanabilir.) balkon kapısında cam balkon ile kapatılmış aklınıza gelebilecek her alanda uygulanabilirler.Hatta herhangi bir şekilde pimapen cam 
aliminyum doğrama ve türevleriyle kapatmak istemediğiniz alanlarda olabilir basit bir örnekle çok sık kullandığınız bir balkonunuz mesela...Bu tip açık alanlarınızı dahi tamamı ile sineklikle kapatabilir muhteşem estetik ve kullanışlı sineklikler sayesinde sinek böcek ve haşerelere karşı koruyabiliriz.Sineklik sistemleri uzun ömürlü ve kalıcı olmaları için aliminyum profilden üretilmiş olup her çeşit kapı ve pencerelere uygulanabilme özelliğine sahiptir.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

PİMAPEN PVC pencere sistemlerine uyumlu Sineklik Sistemi hem pencere hem kapı olabilecek tarzda geliştirilmiştir. Sistem, kanat olarak açılma ve gerektiğinde takılıp çıkarılabilme avantajını sağlayan menteşeli ya da sabit kullanım alternatiflerine sahiptir. Kolay monte edilir. Yıkanarak veya silinerek kolayca temizlenebilir. Düşey olarak hareket eden Stor Sineklik ise yer kayıplarını ortadan kaldırır ve her pencereye uygulanabilir. Sürme Serilerinin dış yüzünde yatay olarak hareket eden Sürme Sineklik, kapı ve pencerelerin açıldığı konuma göre ray içinde kaydırılarak, kullanımda kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır.